Fundusze Europejskie
Strona główna/Rekrutacja/Rekrutacja szkoły podstawowe

Rekrutacja szkoły podstawowe

1 marca 2021 r. rozpocznie się przyjmowanie wniosków rekrutacyjnych (w rekrutacji uzupełniającej) do szkół podstawowych na rok szkolny 2021/2022.

 

Kryteria rekrutacji do szkół podstawowych zostały opublikowane w Uchwale Rady Miasta Oleśnicy z dnia 28 stycznia 2021 r.

Harmonogramy rekrutacji znajdują się Zarządzeniu Burmistrza Oleśnicy.

Jak z sukcesem przejść proces naboru dziecka?

klasa I - Dziecko zamieszkałe w obwodzie szkoły

Termin Etap rekrutacji w systemie Działania rodzica
do 26.02.2021r. Wprowadzenie oferty szkoły podstawowej z podaniem liczby wolnych miejsc Zapoznanie się z ofertą na https://nabory-sp.e-oswiata.olesnica.pl/
od 1.03 godz. 8.00
do 31.03
do godz. 15.30
Złożenie Zgłoszenia do szkoły            1. Wypełnienie w systemie zgłoszenia o przyjęcie dziecka lub uzupełnienie danych w wersji papierowej (zgłoszenie dostępne https://nabory-sp.e-oswiata.olesnica.pl/  lub w szkole podstawowej).
- wybrać przycisk „Wypełnij wniosek”,
- wpisać hasło, które jest nadawane przez rodzica/opiekuna (UWAGA: hasło należy zachować do swojej wiadomości, ponieważ jest niezbędne w celu późniejszego logowania). 
wpisać wymagane dane
2. Skompletowanie niezbędnych załączników.
3. Złożenie w palcówce wydrukowanego z systemu zgłoszenia wraz z niezbędnymi załącznikami.

8.04.2021r. godz.13.00

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych Sprawdzenie informacji o zakwalifikowaniu się dziecka (sprawdzenie w systemie naboru lub na liście podanej do publicznej wiadomości w placówce)
od 8 do 16.04.2021 r. 
(do godz. 15.00)
Złożenie potwierdzenia przez rodzica kandydata woli przyjęcia dziecka do szkoły Złożenie potwierdzenia woli nauki w szkole.

 

do góry